Jak se přihlásit?

Chcete své dítko přihlásit do dětské skupiny Indiánek?
Přijďte si k nám prohlédnout prostory, seznámit se s chůvami, pohrát si a zeptat se na vše, co Vás zajímá.
Průzkumná návštěva je nezávazná a zdarma.
Pokud se rozhodnete, že se z Vašeho dítka stane indiánek, bude potřeba docházku ošetřit i po administrativní stránce. Zde jsou ke stažení dokumenty, které potřebujete ke zdárnému přihlášení. Pokud nemáte možnost tisku, máme dokumenty připravené v papírové formě přímo v Indiánkovi.

Dokumenty k vyplnění a odevzdání před nástupem do Indiánka:

1) Vyplňte Evidenční list a přihlášku:

2) Prosíme navštivte dětského lékaře a požádejte jej o vyplnění posudku:

3) Protože dětská skupina Indiánek je částečně financována z Evropského sociálního fondu, operačního programu Zaměstnanost, který má pomáhat rodičům k návratu na trh práce, je potřeba doložit potvrzení jednoho z rodičů, že tuto podmínku splňuje. Níže si vyberte jednu z variant potvrzení, která se Vás týká:

4) Zbývá poslední dokument. Monitorovací list podpořené osoby. Tento dokument také souvisí s tím, že je Indiánek částečně financován z EU. Data z formuláře se shromažďují za účelem prokázání řádného a efektivního nakládání s prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost. Více informací naleznete přímo v monitorovacím listě. Kdyby jste si s vyplněním nevěděli rady, nevadí. Až se setkáme při sepisování smlouvy, poradíme Vám.

Až budete mít všechny dokumenty vyplněné, podepíšeme “smlouvu o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině” a hurá do Indiánka!

Dokumenty k pročtení: